Vypnout reklamy

AppGallery a Petal Search

Telefony Huawei disponují aplikacemi jako je AppGallery a Petal Search. Co to tedy všechno obnáší? Firma Huawei již neposkytuje Google služby a tedy má vlastní obchod kde je spousta aplikací, ale co když zde není to, co potřebujete?

Pokud přecházíte z jednoho Huawei telefonu na jiný, tak v AppGallery naleznete novou aplikaci Phone Clone, která usnadní váš život. Jednoduše tak naklonujete telefon a přemístíte tak vše na nový mobilní telefon jedním kliknutím.

Data se dají přenášen v režimu hotspot WLAN a tedy peer-to-peer a není potřeba být připojený kablem.

Obchod AppGallery pak nabízí spoustu skvělých aplikací a jsou zde hlavně aplikace, které vám poskytnou pohodlí. AppGallery má celkem 18 kategorií, kde uživatelé tráví volný čas. Naleznete tady hry jako je World of Tanks nebo Garena Free Fire. Pro komunikaci pak slouží Telegram, TikTok, Deezer a dále Microsoft Office nebo CamScanner.

Vyhledávání s Petal Search

Petal Search je aplikace, která slouží pro vyhledávání informací i aplikací. Tedy aplikací, které nejsou v obchodě AppGallery. Huawei má partnerství s několika vydavateli a ti zpřístupňují aplikace přímo zákazníkům.

Tags: