Apple se musel omluvit Samsungu a to hned 2x

Nekonečné spory s Applem zná snad každy. Teď se ale objevil velmi zajímavý výsledek jednoho britského soudce, podle kterého Apple musel na svých webových stránkách (britské verzi) uvést omluvu a napsat, že Samsung iPad neokopíroval. Nedávno se omluva sice na stránkách objevila, ale v dost kontroverzní formě, navíc ji bylo velmi lehké

Nekonečné spory s Applem zná snad každy. Teď se ale objevil velmi zajímavý výsledek jednoho britského soudce, podle kterého Apple musel na svých webových stránkách (britské verzi) uvést omluvu a napsat, že Samsung iPad neokopíroval.

Nedávno se omluva sice na stránkách objevila, ale v dost kontroverzní formě, navíc ji bylo velmi lehké přehlédnout. Není tedy divu, že soud nebyl s tímto arogantním způsobem plnění uložené povinnosti spokojen, načež společnosti Apple uložil 48 hodinovou lhůtu k nápravě.

Lhůta již doběhla a dle soudního nařízeni musí být na stránkách Applu umístěna omluva pro Samsung nejméně na půl roku.

Při rozkliknutí odkazu najdete omluvu v patičce webu.

On 25 October 2012, Apple Inc. published a statement on its UK website in relation to Samsung’s Galaxy tablet computers.That statement was inaccurate and did not comply with the order of the Court of Appeal of England and Wales.The correct statement is at Samsung/Apple UK judgement.

Arogantní Apple neuspěl, musí předělat „omluvu“ Samsungu