Asphalt 9: Legends se vrací

Asphalt 9: Legends

Skvělá závodní hra se opětovně vrací. Hra od studia Gameloft se již blíží ke svému konci a již brzy bude dostupná online. Jedná se o další sérií Asphalt 9: Legends a již je k dispozici na iOS.

Propracované detaily

Gameloft slibuje hráčům konzolové zkušenosti s detailními vozidly, HDR technikou a neuvěřitelnými efekty. K dispozici budou propracované částicové efekty, takže hra bude vypadat opravdu dokonale až reálně. Hra Asphalt povoluje hráčům nasbírat více jak 50 světových ikon.

Tato nová hra přichází s novém editorem automobilů, takže dovoluje hráčům si své auto různě změnit, tedy jeho barvu nebo i materiály. Asphalt 9: Legends nabídne kariérní mód se 60 sezóny a 800 závodů.

Video trailer

Nové ovládání

A na konec nabídne hra nové schéma ovládání s dotykovým ovládání. Prakticky je to nějaký auto mód. Nicméně hráč se bude moci přepnout do manuálního módu, pokud by hráč cítil, že je hra příliš lehká.

Hra je již dostupná v App store pro iPhone ale jen na Filipínách. Android verze na Google Play bude k dispozici již brzy (již je k dispozici)