Vypnout reklamy

Asus ROG Phone 3 rozebraný na videu

Vydáno dne: 25.9.2020

Asus ROG Phone 3 je nyní rozebraný na videu. Podívejte se na to, co telefon uvnitř nabízí. Má parádní chlazení skrz komoru.


Asus ROG Phone 3 je opět rozebraný tentokrát Zackem z kanálu JerryRigEverything. Velkou otázkou je, jak moc velká změna designu tady je a jakou funkčnost tento design má.

Nyní však samotný design telefonu má velký podíl na funkčnosti. Například zadní část je udělaná ze sklíčka, aby se lépe dostalo teplo ven. Zároveň je tady zajímavě provedeno chlazení.

Další zajímavosti je malá základní deska, která pohání RGB LED na zadní straně. Na videu uvidíte asi jedno z největších komor pro přesun tepla.

Chlazení pomáhá výkonu tomuto telefonu a to kvůli tomu, že se nesnižuje výkon kvůli vysoké teplotě, což se často děje.

Pokud však budete chtít využít výkonnostní X Mode, tak je potřeba pouvažovat o použití externího chlazením (k dispozici rovnou s telefonem při prodeji).

Další zajímavé příspěvky
Asus ROG Phone 3 se 6.6 palcovým displejem
Asus ROG Phone 3

Asus ROG Phone 3 je nový herní telefon, který bude soupeřit s telefonem Lenovo Legion. K dispozici má přetaktovaný procesor Přečíst si více

Asus ROG Phone 3 potvrzeno a dorazí v červenci
Herní telefon Asus ROG Phone 3

Asus ROG Phone 3 bude k dispozici na trhu od července. K nám možná dorazí o něco později, ale víme Přečíst si více

Asus ROG Phone 3 fotografie
Herní telefon Asus ROG Phone 3

Nový telefon Asus ROG Phone 3 dorazí za dva dny. Stejně jako herní telefon Lenovo Legion Pro. Oba tyto herní Přečíst si více

Asus ROG Phone 3 na NCC se 6000mAh baterií
Asus ROG Phone 3

Nový ASUS ROG Phone 3 na NCC se 6000mAh baterií a výkonnou nabíječkou. Nový herní telefon se představí 23. července Přečíst si více