Vypnout reklamy

Tento měsíc se představí herní telefon Asus ROG, který byl prvně oznámen na Computexu. Mezitím jsme měli k dispozici spoustu informací, ale teď již máme poslední informací ohledně vypuštění na trh. Společnost si zařídila událost 18. října v New Yorku. Tento plakát byl uveřejněn na oficiálním účtu Twitter Asus Severní Ameriky.  V pozadí vidíme design […]

4.10.2018

Herní telefon Asus ROG bude představen 18. října

Tento měsíc se představí herní telefon Asus ROG, který byl prvně oznámen na Computexu. Mezitím jsme měli k dispozici spoustu informací, ale teď již máme poslední informací ohledně vypuštění na trh.

Společnost si zařídila událost 18. října v New Yorku. Tento plakát byl uveřejněn na oficiálním účtu Twitter Asus Severní Ameriky.  V pozadí vidíme design telefonu Asus ROG Phone. 

V tento den se tedy dozvíme informace o dostupnosti a také ceně. Je to celkem 4 měsíce ode dne, kdy byl telefon prvně oznámen.

ROG Phone je herní telefon, který nabízí přetaktovaný čip Snapdragon 845, 8GB RAM, 128GB nebo 512GB interní úložiště. Dále nechybí 4000 mAh baterie a 2x USB-C.

Kdy dorazí do České republiky nevíme, ale doufáme, že brzy. Pokud ne, tak se určitě najde způsob, jak si ho zakoupit.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)