Vypnout reklamy

Asus ROG Phone přežil test odolnosti

Vydáno dne: 21.12.2018

Ve chvíli, kdy firma Asus nepřeruší vývoj ZenFone rodiny, tedy alespoň prozatím, tak se rozhodli vydat další herně orientované ROG telefony v blízké budoucnosti. Asus tak podle všeho chce rozšířit okruh zákazníků. První generace herního telefonu Asus ROG Phone je podrobena testu, kde se testuje jeho odolnost. Výkonově je telefon na vysoké úrovni, ale co […]

Ve chvíli, kdy firma Asus nepřeruší vývoj ZenFone rodiny, tedy alespoň prozatím, tak se rozhodli vydat další herně orientované ROG telefony v blízké budoucnosti. Asus tak podle všeho chce rozšířit okruh zákazníků.

První generace herního telefonu Asus ROG Phone je podrobena testu, kde se testuje jeho odolnost. Výkonově je telefon na vysoké úrovni, ale co se týče odolnosti?

Pokud se bojíte,  že vám takový drahý telefon upadne, tak byste se samozřejmě neměli ničeho obávat. Škrábance by neměly být žádný problém, jelikož zadní část telefonu je pokryta sklíčkem. Právě známý YouTuber JerryRigEverything otestoval telefon a zkoušel poškrábat displej telefonu.

Poškrábat takový telefon, který má veškeré standardy vlajkových telefonu roku 2018, je nadmíru těžké. Telefon nabízí 90Hz obnovovací frekvenci, což je skvělé právě pro hry. Horní, spodní i boční část s tlačítky jsou vyrobeny z robustního materiálu, avšak mřížka na reproduktoru je vyrobena z plastu.

Buroň Tomáš