Asus Zenfone aplikuje díru v displeji, jako ostatní

Samsung Galaxy A8s a Huawei Nova 4 jsou prvními telefony, kteří disponují tímto novým designem selfie kamery. Něco, co bylo před dvěma lety naprosto nepředstavitelné se stalo již skutečností.  Styl díra v displeji byl odstartován jako smělý koncept, ale některé společnosti to vzali velmi vážně, aby adaptovali tento standard.
Asus integrace selfie obrazovky v displeji

Samsung Galaxy A8s a Huawei Nova 4 jsou prvními telefony, kteří disponují tímto novým designem selfie kamery. Něco, co bylo před dvěma lety naprosto nepředstavitelné se stalo již skutečností. 

Styl díra v displeji byl odstartován jako smělý koncept, ale některé společnosti to vzali velmi vážně, aby adaptovali tento standard. Od té chvíle se snaží více společností aplikovat tento design selfie kamery namísto vysouvací.

Asus s vysouvací kamerou

Asus s vysouvací kamerou

Asus je společnost, která nedávno získala dva patenty, které potvrzují plán na integraci tohoto nového designu. Vše je k vidění právě na LetsGoDigital, kde patenty ukazují tři verze telefonu Asus s bezrámečkovým displejem, vysouvací kamerou nebo dírou v displeji.

Rámeček, který se dá vysunout je integrován do horní části. Druhý design je patent v EUIPO a ukazuje integraci kamery v levém horním rohu. Stejně jak to má Galaxy A8s a Huawei Nova 4.

Asus díra v displeji pro selfie

Asus díra v displeji pro selfie

Asus také nedávno řekl, že se zaměří na herní telefony, takže tato integrace je pravděpodobně součásti nové strategie. High-end chytré telefony od Asus budou oznámeny v Únoru nebo Březnu 2019.