Asus ZenFone 4 série je oficiálně, 6 nových telefónu oznámeno – část 1

Je asi dobré říct, že série ZenFone 4 má raketové spuštění, protože po několika odkladech a limitovaném vydání telefonu na Ruský trh, tak posléze nastalo rádiové ticho od této společnosti, avšak spousta úniku. Nicméně teď je vstup nových telefonu ZenFone 4 na spadnutí. Většina výrobců oznámí maximálně dvě zařízení v jeden den, ASUS to udělal […]

Je asi dobré říct, že série ZenFone 4 má raketové spuštění, protože po několika odkladech a limitovaném vydání telefonu na Ruský trh, tak posléze nastalo rádiové ticho od této společnosti, avšak spousta úniku. Nicméně teď je vstup nových telefonu ZenFone 4 na spadnutí.

Většina výrobců oznámí maximálně dvě zařízení v jeden den, ASUS to udělal naprosto jinak a ukázal celkem 6 nových telefonu. Jedná se o ZenFone 4, ZenFone 4 Selfie a ZenFone 4 Max. Každý dostane navíc „PRO“ verzi.

Nicméně ZenFone 4 a 4 Pro jsou spíše zařízení střední třídy a Selfie a Selfie Pro taktéž. Max a Max pro zase patří spíše do nižší vyšší třídy s velkou kapacitou baterie.

ZenFone 4 a ZenFone 4 Pro

Minulý rok jsme měli k dispozici ZenFone 3 Deluxe a tentokrát je tady ZenFone 4 Pro. Telefon ZenFone 4 Pro bude poháněn Qualcomm Snapdragon 835 a 6GB RAM. Zároveň neuvěřitelnou baterií 3600 mAh.

Displej tohoto telefonu má 5.5 palcový s Full HD AMOLED.

Obyčejný ZenFone 4 přijde ve dvou variantách. Ta první je Snapdragon 630 a druhá varianta Snapdragon 660. Displej má být podle všeho stejný jako u 4 Pro verze avšak místo AMOLED displeje je tady LCD.

Nicméně oba telefony mají 12 MPx fotoaparát na zadní straně a verze 4 Pro má dva senzory pro 2X zoom a taktéž pro zorné pole 120 stupňů. Telefon poběží na vlastním ZenUI 4.0, který je postaven na systému Android 8.0.

Telefon Asus ZenFone4 a ZenFone 4 Pro budou stát 399$ a pro PRO verz 599$.