Asus ZenFone 4 telefony až v srpnu / září

Společnost Asus většinou oznamuje své nové telefony v červnu na Computexu, ale tentokrát je všechno jinak.  Nové telefony série  ZenFone 4 se blíží, přesto se prozatím odhalil pouze jeden člen této série a to Zenfone 4 Max, další telefony Zenfone 4 jsou pravděpodobně na cestě. Podle vyjádření společnosti budou nové
Asus Zenfone 4

Společnost Asus většinou oznamuje své nové telefony v červnu na Computexu, ale tentokrát je všechno jinak.  Nové telefony série  ZenFone 4 se blíží, přesto se prozatím odhalil pouze jeden člen této série a to Zenfone 4 Max, další telefony Zenfone 4 jsou pravděpodobně na cestě.

Podle vyjádření společnosti budou nové Zenfone 4 telefony k dispozici v srpnu. Čtyři měsíce po cíli společnosti Asus. Jako první telefon, který půjde do prodeje bude Zenfone 4 Max, a pak další členové série budou pokračovat.

Na konci tohoto měsíce podle všeho Asus oznámí další telefony Zenfone 4. Avšak některé telefony Zenfone 4 dorazí v Evropě až koncem září. Tato nová časová osa, kterou rozjela společnost Asus naznačuje, že s telefony půjde do konkurenčního souboje iPhone a Galaxy Note 8.