Vypnout reklamy

Nová informace z magazínu, který se podává na MWC 2019 v Barceloně říká, že telefon Asus ZenFone 6 se objeví 14. května 2019 ve Valencií.

25.2.2019

Asus Zenfone 6 bude představen 14. května

Žádné pozvánky, žádné oficiální plakáty. Pouze reklama na stránkách magazínu. Takhle se Asus rozhodl informovat ohledně nového telefonu ZenFone , který se má představit 14. května.

Vše se má odehrávat ve Valencií ve Španělsku. Reklama byla nalezena v magazínu, který dorazil jako upoutávka na MWC 2019 v Barceloně. Nicméně ne všichni tento magazín obdrželi. Podle fotky z magazínu můžeme říct, že telefon nebude mít žádný výřez a nevidíme tady ani rámeček.

Možná se bude jednat o další telefon s vysouvací kamerou. No než se toho více dozvíme, tak máme dostatek času, protože 14. května je až za dva měsíce. Mezitím uvidíme, co se stane a určitě se k nám dostane více fotografií.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.