Vypnout reklamy

Minulý měsíc jsme mohli vidět uvedení véčkového telefonu Galaxy W20 5G. Dnes máme k dispozici informace o nástupci Galaxy Fold telefonu z tohoto roku. Stejně jako první verze Samsung Galaxy Fold, tak i nadcházející verze nabídne dvě baterie, které jsou oddělené. Avšak s tím rozdílem, že mají jiné velikosti. Menší baterie bude mít 900 mAh […]

11.12.2019

Baterie telefonu Galaxy Fold 2 prošly certifikací

Minulý měsíc jsme mohli vidět uvedení véčkového telefonu Galaxy W20 5G. Dnes máme k dispozici informace o nástupci Galaxy Fold telefonu z tohoto roku.

Stejně jako první verze Samsung Galaxy Fold, tak i nadcházející verze nabídne dvě baterie, které jsou oddělené. Avšak s tím rozdílem, že mají jiné velikosti. Menší baterie bude mít 900 mAh a je pod modelovým označením EB-BF701ABY a druhá beterie je EB-BF700ABY. Nicméně o druhé baterií nemáme informaci, jak velká bude.

Původní Galaxy Fold měl baterií o velikosti 2135mAh a 2245mAh teď je kombinace poněkud jiná a vypadá to spíše tak, že druhá baterie bude o mnohem větší.

Další specifikace Galaxy Fold 2 telefonu nejsou známe.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.