Novinářské rendery bezdrátové nabíječky Google Pixel 3

Příští měsíc bude opravdu napěchovaný událostmi okolo mobilních telefonu. Nebudou chybět nové Nokia 7.1 nebo LG V40. Avšak to není všechno, protože dorazí i telefony Google Pixel 3 s bezdrátovou nabíječkou. K dispozici máme první novinářské rendery, které ukazují bezdrátovou nabíječku pro Google Pixel 3. Ze spodní části je
Google představí Pixel 3 a Pixel 3 XL

Příští měsíc bude opravdu napěchovaný událostmi okolo mobilních telefonu. Nebudou chybět nové Nokia 7.1 nebo LG V40. Avšak to není všechno, protože dorazí i telefony Google Pixel 3 s bezdrátovou nabíječkou.

K dispozici máme první novinářské rendery, které ukazují bezdrátovou nabíječku pro Google Pixel 3. Ze spodní části je nabíječka oranžová a je na ní logo Google.

Podle všeho se dokážou telefony Google Pixel 3 proměnit v chytrý displej s použitím této Pixel Stand bezdrátové nabíječky. Tato informace byla nalezena v nejnovějším kódu Google APK.

Google Pixel 3 bezdrátová nabíječka

Google Pixel 3 bezdrátová nabíječka

USB-C konektor je u této nabíječky hezky skryt, tak aby nenarušil design. Co je lepší, tak je nabíječka na stojato, takže budete moci telefon nabíjet a zároveň ho třeba i ovládat, což má své výhody, protože některé nynější bezdrátové nabíječky takto stvořené nejsou.

Ve chvíli, kdy telefon připojíte k bezdrátové nabíječce, tak máte k dispozici nové uživatelské rozhraní. Budou zde větší tlačítka, pro jednodušší ovládání a rychlé akce pro spuštění hudby, volání nebo aktivace Google Asistenta.

  • Jedná se o první telefon Google Pixel, který podporuje rychlé nabíjení. 
  • Telefony budou představeny 9. října v New Yorku.

Zdroj