Vypnout reklamy

Specifikace LG V40 ThinQ. Telefon s 8GB RAM.

Vydáno dne: 20.9.2018

Asi za dva týdny LG odhalí nový mobilní telefon LG V40 ThinQ, který dorazí s několika variantami. Podle všeho bude mít základní model 6GB RAM a pokud jsou informace správné, tak nejvyšší model má mít 8GB RAM. Krom velikosti RAM se očekává také 128GB interní úložiště s možnosti rozšíření. K tomu bude telefon LG V40 […]

Asi za dva týdny LG odhalí nový mobilní telefon LG V40 ThinQ, který dorazí s několika variantami. Podle všeho bude mít základní model 6GB RAM a pokud jsou informace správné, tak nejvyšší model má mít 8GB RAM.

Krom velikosti RAM se očekává také 128GB interní úložiště s možnosti rozšíření. K tomu bude telefon LG V40 ThinQ poháněn čipem Qualcomm Snapdragon 845 s 3300 mAh baterií. To znamená, že co se týče interních věcí, tak se oproti LG G7 moc nezměnilo.

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

Displej a fotoaparát

Změnou je třeba v oblasti velikosti displeje oproti LG V35. Telefon bude mít displej o velikosti 6.4 palců a dorazí s výřezem v displeji. Nicméně bohužel zde nebude technologie podobná Face ID, ale je zde sluchátko a dvě přední kamery s 8MPx a 5MPx rozlišením. 

Na zadní straně bude trojitý fotoaparát se 16MPx senzorem, 12MPx senzorem a 8MPx senzorem pro opticky zoom.

Dostupnost

Prodej vlajkového telefonu LG V40 ThinQ má být zahájen ve druhé polovině října.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: