Vypnout reklamy

Asi za dva týdny LG odhalí nový mobilní telefon LG V40 ThinQ, který dorazí s několika variantami. Podle všeho bude mít základní model 6GB RAM a pokud jsou informace správné, tak nejvyšší model má mít 8GB RAM. Krom velikosti RAM se očekává také 128GB interní úložiště s možnosti rozšíření. K tomu bude telefon LG V40 […]

20.9.2018

Specifikace LG V40 ThinQ. Telefon s 8GB RAM.

Asi za dva týdny LG odhalí nový mobilní telefon LG V40 ThinQ, který dorazí s několika variantami. Podle všeho bude mít základní model 6GB RAM a pokud jsou informace správné, tak nejvyšší model má mít 8GB RAM.

Krom velikosti RAM se očekává také 128GB interní úložiště s možnosti rozšíření. K tomu bude telefon LG V40 ThinQ poháněn čipem Qualcomm Snapdragon 845 s 3300 mAh baterií. To znamená, že co se týče interních věcí, tak se oproti LG G7 moc nezměnilo.

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

Displej a fotoaparát

Změnou je třeba v oblasti velikosti displeje oproti LG V35. Telefon bude mít displej o velikosti 6.4 palců a dorazí s výřezem v displeji. Nicméně bohužel zde nebude technologie podobná Face ID, ale je zde sluchátko a dvě přední kamery s 8MPx a 5MPx rozlišením. 

Na zadní straně bude trojitý fotoaparát se 16MPx senzorem, 12MPx senzorem a 8MPx senzorem pro opticky zoom.

Dostupnost

Prodej vlajkového telefonu LG V40 ThinQ má být zahájen ve druhé polovině října.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.