„Bing Chat brzy dostupný v Chrome a Safari na webu i mobilu, nové funkce pro Android a iOS aplikace“

Bing Chat brzy dostupný na Chrome a SafariMicrosoft oznámil, že Bing Chat brzy bude k dispozici na prohlížečích Chrome a Safari jak na webové verzi, tak na mobilních zařízeních. Bing Chat…

"Bing Chat brzy dostupný v Chrome a Safari na webu i mobilu, nové funkce pro Android a iOS aplikace"

Bing Chat brzy dostupný na Chrome a Safari

Microsoft oznámil, že Bing Chat brzy bude k dispozici na prohlížečích Chrome a Safari jak na webové verzi, tak na mobilních zařízeních. Bing Chat je rovněž dostupný jako samostatná aplikace pro Android a iOS, která bude také získávat několik nových funkcí.

Tato zpráva určitě potěší uživatele prohlížečů Chrome a Safari, kteří preferují používání Bing Chatu. Původně byl Bing Chat k dispozici pouze na vlastním prohlížeči Microsoft Edge, což bylo omezující pro ty, kteří používají jiné prohlížeče. Nové rozšíření o podporu Chrome a Safari umožní větší flexibilitu uživatelům ve volbě svého prohlížeče.

Přítomnost Bing Chatu na všech hlavních prohlížečích znamená také větší dostupnost této komunikační platformy pro uživatele. Bez ohledu na to, jestli používají počítač nebo mobilní zařízení, budou moci rychle a snadno komunikovat prostřednictvím Bing Chatu.

Pro uživatele mobilních zařízení jsou k dispozici stávající aplikace pro Android a iOS. Tyto aplikace nyní obdrží také několik nových funkcí, díky čemuž budou ještě užitečnější pro každodenní používání. Microsoft se rozhodl investovat do vývoje Bing Chatu a přinést uživatelům nové a zdokonalené funkce, které jim pomohou při komunikaci a spolupráci.

Budoucnost Bing Chatu se zdá být slibná. S novým rozšířením na Chrome a Safari, stejně jako s novými funkcemi pro Android a iOS, bude Bing Chat ještě více konkurenceschopný na trhu komunikačních platforem. Jeho dostupnost a užitečnost se tak pro uživatele ještě zvýší.

FAQ:

1. Kde je Bing Chat momentálně dostupný?

Bing Chat je momentálně dostupný na vlastním prohlížeči Microsoft Edge. Brzy bude také k dispozici na Chrome a Safari.

2. Jaké nové funkce budou přidány do aplikace Bing Chat pro Android a iOS?

Microsoft plánuje přidat několik nových funkcí do aplikace Bing Chat pro Android a iOS, které pomohou uživatelům ještě lépe komunikovat a spolupracovat.

3. Bude Bing Chat stále zdarma?

Ano, Bing Chat zůstane zdarma k používání bez ohledu na to, na jakém zařízení nebo prohlížeči ho uživatelé používají.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/Microsoft-extends-AI-powered-Bing-Chat-to-Chrome-and-Safari-mobile_id149573