Hlasový asistent Bixby je nyní k dispozici ve více než 200 zemí světa

S hlasovým asistentem již můžete komunikovat i u nás v České republice a dalších 200 zemí světa. Asistent však komunikujte pouze v angličtině a v korejštině. Milióny lidí s mobilním telefonem Galaxy S8 a S8+ mohou využívat chytřejší interakcí se svým chytrým telefonem. V začátcích měl Bixby asistenta pouze
Bixby asistent ve 200 zemích světa

S hlasovým asistentem již můžete komunikovat i u nás v České republice a dalších 200 zemí světa. Asistent však komunikujte pouze v angličtině a v korejštině. Milióny lidí s mobilním telefonem Galaxy S8 a S8+ mohou využívat chytřejší interakcí se svým chytrým telefonem.

V začátcích měl Bixby asistenta pouze země USA a Jižní Koreje. Od dnešního dne mají tuto možnost 200 států světa.

Bixby asistent umožňuje používat chytrý telefon ještě chytřeji a to bez jakéhokoliv dotyku. Stačí podat příkaz. Výhodou bixby asistenta je to, že nemusíte dávat pouze jeden příkaz, ale lze přidat hned několik příkazů v jediné větě, takže veškerá komunikace vypadá, jak kdybyste komunikovali s člověkem.

Vlastní příkazy

Lze taktéž nastavit své vlastní příkazy. Třeba příkaz „dobrou noc“ si můžete nastavit na to, aby bixby nastavil telefon na nerušit, budík na 6 hodin a zobrazení nočního režimu.

Bixby, váš nový kámoš

Bixby taktéž umí porozumět obyčejné lidské řeči a pozná, kdy mu dáte příkaz a kdy se ho na něco ptáte a to podle intonace na konci věty. Lze také dávat takové příkazy, jako „pošli poslední fotku mámě“. Zároveň díky interaktivní technologií neuronové síti se Bixby bude časem zdokonalovat a naučí se rozpoznávat vaše osobní preference a způsob mluvy. Stane se tak vašim kámošem.

Inteligentní rozhraní, přes které se dá zařídit téměř cokoliv, co byste jinak provedli dotykem nebo textem.

Samsung hodlá přidávat podporu dalších jazyků

Samsung hodlá přidávat podporu dalších jazyků, funkcí a aplikací třetích stran. Doufáme, že se dostane i na češtinu.

Zdroj