Bližší pohled na záda telefonu Mi CC9 a jeho barevné efekty.

Máme tady bližší pohled na záda telefonu Mi CC9 a CC9e, které disponují zajímavými efekty. Víme z čeho je tento efekt tvořen.

Textury o 100 mikronech

Nové telefony Xiaomi Mi CC9 a CC9e již byly představeny. Nicméně k dispozici jsou ve třech barevných variantách, kde černá barva je standardní, ale další dvě bílá a modrá jsou potaženy zvláštní vrstvou.

Bílá a modrá barva má několik odstínů, které se mění při každém pohledu z jiných úhlu. Taktéž záleží, jak na zadní část telefonu svítí světlo. Na bílé barvě je tímto způsobem dosaženo duhových barev. Takový telefon Mi 9 má podobný efekt na zadní straně, ale tohle je poněkud jiné, tak trochu vylepšené.

Tyto efekty jsou vytvořené z malých pyramid, které mají velikost 10 mikronů (0,01mm). Podobně jako máme třeba na bankovkách ošetření proti padělání nebo na občanských průkazech.

Modrá barva má jiný styl

Teď se podíváme na modrou barvu telefonu Mi CC9 a CC9e, které používají jiné styly. Jsou zde dvě kruhové tečky, které mají 100 mikronů (0,1mm) a mají dvě různé nano-textury. Tyto dvě různé tečky jsou navrženy a otočeny tak, aby vytvářely efekt „S“, jak vidíte na videu.

Textury o 100 mikronech
Textury o 100 mikronech

Zdroj