Vypnout reklamy

Google již nový systém Android Q představil na I/O minulý týden. Nicméně už delší dobu je systém dostupný skrz beta program u jednotlivých společností. Google se teď bude snažit dostat beta verzi na více mobilních telefonu. Podle všeho beta verze má být na 21 zařízeních od 13 různých výrobců.

Android Q na Xiaomi
Android Q na Xiaomi

Xiaomi Mi 9 a Mi Mix 3 5G mají být v prvně vlně těchto aktualizacích na systém Android Q beta. Věříme, že dorazí i na sérií Redmi.

Nová beta verze tohoto systému na Mi 9 a Mi Mix 3 5G Android Q Beta ROM disponuje hned několika jistými problémy. Stejný ROM pak očekáváme na Redmi telefon. Avšak adopce nového systému je docela rychlá. Google Project Treble možná začíná fungovat. Xiaomi není jediný výrobce, který disponuje projektem Project Treble, takže věříme, že již brzy se dočkáme mnohem rychlejší aktualizací systému napříč celým spektrem Android telefonu.

Huawei a Honor telefony poběží na Android Q

Huawei a Honor vlajkové telefony taktéž budou mít Android Q systém a to po chvíli, co ho Google vydá pro telefony Pixel ve finální podobě.

Nový vlajkový telefon Redmi tedy může dorazit v beta programu Android Q. Telefon nabídne čip Snapdragon 855, 8GB RAM, 128GB interní úložiště, 6.39 palcový displej, 48MPx hlavní kameru a selfie kameru.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.