Hra na mobil Bulánci

Možná už mnoho lidí začalo ztrácet naději že by se bulánci konečně dostali na android, ale dočkali jsme se! I když možná jen
(Bulánci) - android ke stažení

Možná už mnoho lidí začalo ztrácet naději že by se bulánci konečně dostali na android, ale dočkali jsme se! I když možná jen na chvíli…

 

Jak už jsem řekl, Bulánci jsou tu! Bohužel je nevydalo vývojářské studio Sleepteam, ale Insomniac, kteří na bulánky nemají autorské právo, tudíž očekávám že Bulánky v nejbližší době vymažou.

Teď už tedy ke hře. Multiplayer bohužel není dostupný ( doufám že jen zatím ), takže můžete hrát pouze v singleplayeru.

Ovládání hry

Ovládat hru budete virtuálním joystickem, umístěným vlevo dole, a tlačítkem ke střílení, umístěným vpravo dole. Nahoře vlevo je počet nábojů a nahoře vpravo skóre.

Doufám že tuto hru ještě doladí, přidají multiplayer, více her a zlepší “chytrost“ nepřátel ( zatím jdou pořád po vás ). Jakmile tak učiní, bude tato hra hezkým bratrem Bulánků.

Tip: Ti kteří chtějí tuto hru na Bluestack playeru (Android na PC) ovládat šipkami na klávesnici, musí začít hru, otevřít nabídku a zaškrtnout “accelerometr“. Poté už stačí pouze otočit klávesnici aby šipka nahoru ukazovala doleva ( tedy proti směru hodin ),  klávesy jsou totiž trochu prohozené.

Hra již bohužel není na Google Play dostupná, ale pouze viz. níže.