Call of Duty: Warzone Mobile spojuje obsah se sezónou 3

Přichází velká novinka pro fanoušky hry Call of Duty: Warzone Mobile! Mobilní port oblíbené bitvy royale se zaměřením na přenosné zařízení se dočká spojení s hlavní verzí hry. Hned na začátku…

Call of Duty: Warzone Mobile spojuje obsah se sezónou 3

Přichází velká novinka pro fanoušky hry Call of Duty: Warzone Mobile! Mobilní port oblíbené bitvy royale se zaměřením na přenosné zařízení se dočká spojení s hlavní verzí hry. Hned na začátku třetí sezóny Warzone pro konzole a PC hráče se nový obsah dostane také do mobilní verze, která se může pochlubit **cross-progresí** jakožto hlavním prvkem. Nová sezóna má být spuštěna 3. dubna na všech platformách.

Mezi novým obsahem bude klasická mapa Rust a módů bitvy royale **Plunder** a **Buy Back**. Dále budete moci získat nové základní zbraně a náhradní díly, odemknout nové Operátory a mnohem víc s pomocí BlackCell a **Battle Pass**. První sjednocená sezóna také přinese exkluzivní týdenní události, kde se můžete spojit s ostatními hráči a získat speciální odměny v **The Keep**.

A co na konci článku? Zde je FAQ:

1. **Bude možné přenést postup mezi mobilní verzí a verzemi pro konzole a PC?**
Ano, díky cross-progresi budete moci hrát na všech platformách a zachovat svůj postup.

2. **Můžeme očekávat další propojení mezi mobilní verzí Warzone a hlavní hrou?**
Určitě, vývojáři slibují další aktualizace a propojení mezi oběma verzemi.

3. **Jak dlouho bude trvat třetí sezóna v Warzone?**
Aktuálně není známo, kdy třetí sezóna skončí, ale berte ji jako neustále se vyvíjející herní zážitek s pravidelnými aktualizacemi.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/call-of-duty-warzone/to-join-in-mainline-warzone-season-3/