Vypnout reklamy

Nový telefon Asus ZenFone 6 dorazí na trh 16. května, kdy bude představen. Telefon nabídne silný čip Snapdragon 855.

Již známe ceny pro telefon Asus ZenFone 6 a zároveň tak i pro jednotlivé varianty mobilního telefonu. Základní model 6GB/128GB bude stát 578€, 8GB/256GB model zase 693€ a 12GB RAM a 512GB interní paměť zase 867€.

Asus Zenfone 6
Asus Zenfone 6

Asus stále mlčí

Asus ohledně telefonu nic oficiálně neřekl, ale právě díky různým testům víme, že dorazí s čipem Snapdragon 855, Android Pie a rozlišením 2340 x 1080px. Asus nedávno sdílel plakát, kde je právě ZenFone 6 a nemá výřez v displeji. To znamená, že telefon dorazí s vysouvací kamerou, ale je tady šance také na duální slide design.

ZenFone 6 taktéž dorazil na FCC, kde odhalil duální fotoaparát na zadní straně se senzorem 48MPx. Chytrý telefon taktéž disponuje 18W rychlým nabíjením, ale velikost baterie je stále neznámá.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.