Vypnout reklamy

OnePlus 6T doplňky potvrdily, že nový telefon OnePlus bude mít 3.5mm jack. Společnost totiž nabídne USB – C na 3.5mm audio jack za 8.95€ což dělá jeden z nejlevnějších převodníků na trhu. Nový telefon OnePlus 6T má být odhalen 17. října, takže zbývá ještě pár týdnů. Mezitím jsme již ukázali parádní rendery nebo 360 stupňové […]

OnePlus 6T doplňky potvrdily, že nový telefon OnePlus bude mít 3.5mm jack. Společnost totiž nabídne USB – C na 3.5mm audio jack za 8.95€ což dělá jeden z nejlevnějších převodníků na trhu.

Nový telefon OnePlus 6T má být odhalen 17. října, takže zbývá ještě pár týdnů. Mezitím jsme již ukázali parádní rendery nebo 360 stupňové video. Dále jsme potvrdili klíčové specifikace telefonu. Tentokrát nabídneme informace ohledně doplňků k telefonu OnePlus 6T na Evropském trhu.

K dispozici tedy budou sluchátka do USB-C, které stojí 19.95€ nebo právě převodník za 8.95€. Dále budou k dispozici tři pouzdra a dvě ochranné pouzdra pro tento chytrý telefon. Ceny veškerých doplňků k telefonu naleznete na obrázku níže.

OnePlus 6T telefon

OnePlus 6T telefon

Zdroj

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.