Černý Google Pixel 3 XL na fotografiích

Další uniklé fotografie nového telefonu Pixel 3 XL jsou k dispozici. Co se týče obou telefonu Pixel 3 XL a Pixel 3, tak jsou to asi nejméně zabezpečené telefony proti úniku informací. Důvodem jsou veškeré fotografie i specifikace, které jsou na internetu už měsíc před oficiálním představením. Telefony se mají představit 9. října. Jeden řidič […]

Google Pixel 3 XL

Další uniklé fotografie nového telefonu Pixel 3 XL jsou k dispozici. Co se týče obou telefonu Pixel 3 XL a Pixel 3, tak jsou to asi nejméně zabezpečené telefony proti úniku informací. Důvodem jsou veškeré fotografie i specifikace, které jsou na internetu už měsíc před oficiálním představením.

Telefony se mají představit 9. října. Jeden řidič společnosti Lyft (něco jako UBER), tak našel na svém zadním sedadle telefon Pixel 3 XL. Zapomněl ho někdo z pasažéru, které převážel.

Specifikace

Telefon má větší výřez a na zadní straně je snímač otisků prstů. Nechybí ani jeden senzor zadního fotoaparátu. Nový Pixel 3 Xl dorazí se 6.2 palcovým displejem a Pixel 3 zase s 5.5 palcovým displejem. Dále nechybí čip Qualcomm Snapdragon 845 a 4GB RAM. Telefon dorazí s novým systémem Android 9 Pie.

Dostupnost a ceny

Očekáváme, že telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL půjdou do prodeje po chvíli, co budou v říjnu představeny (9. října 2018). Ceny by se měly pohybovat ve stejné hladině, jako minulé modely a to tedy za menší model si zaplatíme okolo 649$ a větší model 749$.

Zdroj