České studio Rocking Toy vydává kouzelné point-and-click dobrodružství Beyond the Wall

České studio Rocking Toy představuje kouzelné point-and-click dobrodružství Beyond the Wall, dostupné na iOS, Android a Steamu.

České nezávislé vývojářské studio Rocking Toy oznámilo oficiální vydání své hry Beyond the Wall, klasického point-and-click dobrodružství dostupného na platformách iOS a Android, a od 22. března i na Steamu.

Hra hráče zavede do kouzelného světa za zdí tajemné zahrady, kde sledují cestu odvážného dítěte.

Beyond the Wall je kouzelné dobrodružství inspirované dětskou zvědavostí a smyslem pro úžas. Hlavní hrdinka hry objevuje zahradu s vysokým domem během jednoho letního večera plného dobrodružství. Statečně překoná zeď, vstoupí do neznámého světa a cestou řeší různé hádanky.

Hra nabízí spoustu hlavolamů a rozmanité předměty k sběru ve třinácti úrovních. Trailer naznačuje, že atmosféra hry je inspirována Alenkou v říši divů, včetně antropomorfních postav, které nemusí být vždy přátelské. Beyond the Wall tak přináší klasický dojem, který dělá žánr point-and-click dobrodružství tak atraktivním.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

České studio Rocking Toy představuje kouzelné point-and-click dobrodružství Beyond the Wall, dostupné na iOS, Android a Steamu.