Chcete vědět, co bude mít Mi Note 10 za specifikace?

Nový telefon Xiaomi Mi CC9 pro se představil. Podobný nebo spíše stejný telefon pak uvítáme v Evropě jako Mi Note 10. Pojďme se tedy podívat, co takový telefon nabízí.

Mi CC9 Pro

Stačí se tedy podívat na již odhalený telefon Xiaomi Mi CC9 Pro. Telefon, který disponuje pěti senzory na zadní straně a ten hlavní má 108MPx.

Nový Mi CC9 Pro běží na Snapdragon 730G, který má osmijádrový procesor se dvěma jádry, které běží na 2.2GHz.

Displej telefonu má 6.47 palců SAMOLED s Full HD+ rozlišením a poměrem stran 19.5:9. Telefon má zahnutý displej po stranách a výřez ve tvaru kapky, kde je selfie fotoaparát o 32MPx.

Mi CC9 Pro
Mi CC9 Pro

Telefon s pěti senzory na zadní straně je doplněný ještě LED bleskem. Výsledný obraz je úchvatný. Již jste fotografií pořízenou z tohoto telefonu mohli u nás na webu vidět.

Senzory fotoaparátu

Senzor fotoaparátu je Samsung ISOCELL Bright HMX. Xiaomi je na tento senzor pyšný, jelikož nabízí clonu F/1.7, takže propustnost světla je vyšší. Fotky v horších světelných podmínkách jsou lepší.

Taktéž nechybí teleskopická kamera s optickým stabilizátorem obrazu a dokáže až 5x optický ZOOM, 50x digitální ZOOM. Xiaomi také poskytuje ultra-široký senzor s 20MPx rozlišením a zorným polem 117 stupňů.

Pátý senzor je pak pro portrétové focení. Není to obvyklý 2MPx hloubkový senzor, ale zvládá mnohem více. Disponuje totiž 12MPx teleskopickou čočkou s 2x ZOOM.

Velká baterie, rychlá nabíječka

Xiaomi Mi CC9 Pro s rychlým nabíjením
Xiaomi Mi CC9 Pro s rychlým nabíjením

Baterie o velikosti 5260mAh se dobíjí rychlou nabíječkou o výkonu 30W. Zvládne nabít telefon na 58% za 30 minut a na 100% za 65 minut. Telefon Xiaomi Mi CC9 Pro funguje na MIUI 11 a Android 9 Pie.

Xiaomi Mi CC9 Pro barevné kombinace
Xiaomi Mi CC9 Pro barevné kombinace

K dispozici bude v zelené, bílé a černé barvě. V Číně se prodává v přepočtu na eura za 360€, 400€ a nejvyšší verze za 450€.