Samsung oznámí nové chytré hodinky Gear na IFA v Berlíně

Samsung sice včera odhalil nový telefon Note 8, ale podle posledních zpráv měl odhalit také nové chytré hodinky. Avšak k tomu nedošlo. Samsung však nezapomněl na IFA 2017 v Berlíně. Protože co jiného by pak Samsung představoval. Tato informace přichází přímo od šéfa mobilní divize Samsungu. Nicméně nespecifikoval žádné
Samsung Galaxy S4

Samsung sice včera odhalil nový telefon Note 8, ale podle posledních zpráv měl odhalit také nové chytré hodinky. Avšak k tomu nedošlo. Samsung však nezapomněl na IFA 2017 v Berlíně.

Protože co jiného by pak Samsung představoval. Tato informace přichází přímo od šéfa mobilní divize Samsungu. Nicméně nespecifikoval žádné detaily, takže stále nevíme, jak to s těmito hodinkami bude. Řekl však, že hodinky jsou více zaměřené na měření zdraví.

Senzor tak dokáže pojmout veškeré aspekty, které se týkají zdraví, co přesně však hodinky ukážou, na to si musíme asi ještě 1. týden počkat. Nicméně říká, že vlastně nemáme očekávat nějakou revoluci od těchto nových hodinek. Chytré hodinky od Samsungu jsou již 4 v pořadí, takže ponesou jméno buď to Gear S4 nebo Gear S3 Pro. Doplněny fitness hodinkami Gear Fit2 Pro.