Huawei TalkBand B5 jako chytré hodinky i bluetooth sluchátko

Huawei již tak trošku nechtěně představil telefon Nova 3 a teď tady máme informaci ohledně nových chytrých hodinek TalkBand B5. Jedná se o takový hybrid, protože hodinky se dají používat i jako bluetooth sluchátko pro telefonování. Hodinky mají displej 1.13 palců AMOLED s 2.5D sklíčkem a snímačem tepu. TalkBand B5 přicházejí s 512 KB RAM […]

Huawei již tak trošku nechtěně představil telefon Nova 3 a teď tady máme informaci ohledně nových chytrých hodinek TalkBand B5. Jedná se o takový hybrid, protože hodinky se dají používat i jako bluetooth sluchátko pro telefonování. Hodinky mají displej 1.13 palců AMOLED s 2.5D sklíčkem a snímačem tepu.

TalkBand B5 přicházejí s 512 KB RAM a 16 MB flash paměti, kde se ukládají různé aplikace. Kapacita baterie je 108 mAh. Podle Huawei vydrží tři dny bez nabíjení.

Kompatibilita

Hodinky mají IP57 certifikaci, takže plavat s hodinkami 100% nemůžete. Hodinky jsou kompatibilní se všemi chytrými telefony s Android 4.4 a výše. Dokonce fungují s iPhone s iOS 9+.

Funkce

Hodinky disponují funkcí jako je TruSleep, která monitoruje váš spánek a poskytuje vám osobní doporučení. TruRelax zase dokáže analyzovat tep a TruSeen dokáže rozpoznávat jednotlivé aktivity během dne. K dispozici je také fotoaparát pro rychlé selfie fotky a lokátor mobilního telefonu., ale některé funkce bohužel budou fungovat jen s telefony Huawei, protože využívají EMUI základ.

Dostupnost

Huawei TalkBand B5 budou nabízené ve třech různých variantách a pěti barvách. Před-objednat půjde od 19.Cervence a 20. Července budou v prodeji. Cena hodinek ještě nebyla oznámena.