Vypnout reklamy

Huawei Nova 3 dorazí s čipem Kirin 970, 4 kamerami

Vydáno dne: 11.7.2018

Ještě před úplným představení tohoto telefonu tady máme neoficiální představení, kde je vše, co bude pravděpodobně i na oficiálním představení 18. července. Společnost již začala poskytovat před-objednávky na VMall. Nový telefon má mít Kirin 970, 6GB RAM a dvě duální fotoaparáty. Specifikace telefonu Jak už všichni víme, tak telefon má disponovat jádry Cortex-A73 s 2.4GHz […]

Ještě před úplným představení tohoto telefonu tady máme neoficiální představení, kde je vše, co bude pravděpodobně i na oficiálním představení 18. července. Společnost již začala poskytovat před-objednávky na VMall. Nový telefon má mít Kirin 970, 6GB RAM a dvě duální fotoaparáty.

Huawei Nova 3 ve fialové barvě

Huawei Nova 3 ve fialové barvě

Huawei Nova 3 ve fialové barvě

Huawei Nova 3 ve fialové barvě

Specifikace telefonu

Jak už všichni víme, tak telefon má disponovat jádry Cortex-A73 s 2.4GHz frekvencí a další 4x Cortex-A53 s frekvenci 1.8GHz pro méně náročné aplikace. K dispozici bude 6 GB RAM a 128 GB interní paměť. Telefon nabídne velkou baterií 3750 mAh s možnosti rychlým nabíjením Super Charge od Huawei.

Nova 3 bude vypadat podobně jako Huawei P20 Lite, ale má o něco větší velikost. LCD displej má 6.3 palců s Full HD+ rozlišením a poměrem stran 19:9. Velikostně je telefon 157 x 73.7 x 7.3mm a váží 166 gramů. Na zadní straně je snímač otisků prstů, který má opravdu krátkou odezvu.

Huawei Nova 3 černá barva

Huawei Nova 3 černá barva

Huawei Nova 3 černá barva

Huawei Nova 3 černá barva

Fotoaparát

Duální fotoaparát na zadní straně je stejný jako Honor 10 – 16 MPx RGB senzor se clonou f/1.8 a druhý senzor s 24 MPx černobílý.

Přední fotoaparát má také duální senzory, kde jsou ve výřezu dva senzory a ten první je 24MPx a druhý je 2MPx senzor pro všechny portrétové fotky.

Huawei Nova 3 v modré barvě

Huawei Nova 3 v modré barvě

Huawei Nova 3 v modré barvě

Huawei Nova 3 v modré barvě

Systém

Co se týče systému, tak Nova 3 bude běžet na rozhrání EMUI 8.2 s Android Oreo 8.1. Samozřejmě dorazí také s funkcí GPU Turbo a svými vlastními 3D Qmoji, což je podobné jako Animoji od Apple, Omoji od Oppo a AR Emoji od Samsungu. Samozřejmostí je několik chytrých funkcí fotoaparátu, který dokáže rozpoznávat scény.

GPU Turbo

GPU Turbo

3D Qmoji

3D Qmoji

Dostupnost

Ceny ještě odhalený nebyly, těch se dočkáme pravděpodobně 18. července. Telefon má dorazit ve čtyřech barvách minimálně a to ve fialové, černé, modré a zlaté (spíše žluté). Od 20. července se bude dát objednat telefony online.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
HarmonyOS 2.0, EMUI 11 a HMS se poprvé otevírají vývojářům
Harmony OS

Společnost Huawei představuje nový HarmonyOS 2.0, který bude příští rok na telefonech Huawei, dále nové EMUI 11 a celkový ekosystém Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Huawei nova 3 dorazí 18. Července

Huawei má spoustu telefonu, které prodává. Důvodem je, že firma dokázala obsáhnout veškeré cenové segmenty a tak dokáže nabízet jak Přečíst si více

Huawei Nova 3 na teaseru
Huawei Nova 3

Huawei vyslal do světa novou fotografií, která ukazuje telefon Huawei Nova 3. Je zde vidět jak zadní část telefonu, tak Přečíst si více