Vypnout reklamy

Chytré hodinky Huawei Watch GT oficiálně

Vydáno dne: 17.10.2018

Huawei již představil chytrý telefon Mate 20 a Mate 20 Pro. Nicméně krom toho ukázal i zajímavé hodinky Huawei Watch GT se svým vlastním systémem. Co nového tyto chytré hodinky přinesou a vydrží opravdu dlouho bez nabíjení? Design hodinek Po designové stránce jsou hodinky opravdu krásné a disponují klasickým designem. Tělo je klasicky do kulatá […]

Huawei již představil chytrý telefon Mate 20 a Mate 20 Pro. Nicméně krom toho ukázal i zajímavé hodinky Huawei Watch GT se svým vlastním systémem. Co nového tyto chytré hodinky přinesou a vydrží opravdu dlouho bez nabíjení?

Design hodinek

Po designové stránce jsou hodinky opravdu krásné a disponují klasickým designem. Tělo je klasicky do kulatá a je z nerezové oceli 316L. Hodinky se hodí jak do práce, na schůzky, tak i na volnočasové aktivity. Displej je o velikosti 1.39 palců AMOLED. Hned v krabici bude kožený i nylonový opasek, který lze velmi snadno vyměnit.

Funkce hodinek

Hodinky jsou stále pro více technické uživatelé i přesto, že vypadají jako klasické hodinky. Hodinky nabízejí třeba sledování vašeho zdraví a zajímají se o vaší aktivitu. Zároveň dokážou doručit veškeré notifikace do hodinek z mobilního telefonu. Můžete tak nechat telefon v tichém módu a vše uvidíte na hodinkách.

Huawei Watch GT

Huawei Watch GT

Avšak krom systému Google OS dorazí hodinky se svým vlastním systémem OS Lite. Jak už název napovídá, tak se jedná o odlehčený systém, který nebude příliš hodinky zpomalovat a zároveň využívat baterií hodinek.

Podle Huawei mají hodinky Watch GT vydržet 2 týdny na jedno nabití, což je naprosto úžasné. V případě, že používáte GPS, cvičíte, tak vydrží 22 hodin. Na druhou stranu pokud vypnete veškeré doručování zpráv, snímač tepu, GPS, tak získáte 30 dnů.

I hodinky mají svou umělou inteligencí

Chytré hodinky dorazí s umělou inteligencí. Funkce se nazývá Huawei Watch GT TruSeen 3.0, který sbírá data z tepu a následně se sám učí tak, aby mohl měřit tep ještě přesněji. Taktéž je tady inteligentní monitor pro snímání kvality spánku. Nechybí ani kontrola využití baterie a případné vypínání některých funkcí s ohledem na výdrž.

K dispozici jsou nejrůznější sporty od plavání, až po lezení po skalách. Nechybí ani mód trenéra, který vás bude neustále analyzovat.

Huawei Watch GT můžete synchronizovat s telefony se systémem Android a iOS. Stačí, když si stáhnete aplikaci Huawei Health z Google Obchodu.

Cena a dostupnost

Chytré hodinky Huawei Watch GT budou dostupné v klasické verzi (kožený opasek) a sportovní (silikonový opasek). V Evropě budou hodinky stát 249€ a 199€ respektive.

Další zajímavé příspěvky
Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor
Huawei firma

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Huawei dorazí s aplikaci Moovit do AppGallery
Huawei AppGallery

Aplikace Moovit míří do AppGallery. Nabídne vám tak možnost plánovat si jednotlivé výlety jakýmkoliv prostředkem.

Intel získal povolení prodávat své čipy Huawei
Intel a Huawei

Intel má povolení obchodovat s firmou Huawei a tím i dodávat své čipy společnosti. Nyní Huawei nemůže vyrábět své vlastní Přečíst si více

Huawei s fotoaparátem v displeji a periskopickým zoom.
Huawei firma

Huawei má patentovaný design telefonu, kde je selfie kamera pod displejem a na zadní straně jsou pak čtyři senzory kamer, Přečíst si více

Tágy: