Vypnout reklamy

Chytrý telefon Wingtech od Xiaomi

Vydáno dne: 7.9.2020

Chytrý telefon Wingtech od Xiaomi bude mít pravděpodobně celoobrazovkový režim. Tedy jedná se o telefon s displejem po celém obvodu telefonu.

Společnost Wingtech vyrábí i navrhuje spoustu telefonu a to včetně modelů Xiaomi. K dispozici je nový design, jak by telefony mohly v budoucnu vypadat.

Jestliže si budeme moci tento telefon koupit není úplně jasné, to rozhodné následně samotná firma po dohodě. Firma Wingtech se stará pouze o výrobu a návrh tohoto zařízení.

Wingtech není mimo území Čína moc známou společností. Nicméně je to největší dodavatel zařízení na světě a to jak pro tablety, notebooky tak i mobilní zařízení.

Právě společnost Wingtech je využívaná společnostmi pro návrhy svých telefonu. Jedná se třeba o Huawei, lenovo i Oppo či Samsung. Dlouhodobě spolupracuje i Xiaomi.

Wingtech
Wingtech

Wingtech Communication nyní však má patent na nový design telefonu. Celý telefon je tedy jeden velký displej přední i zadní strana s okraji je jeden velký displej a rámeček zde není téměř k vidění. Je zde k dispozici pop-up fotokamera. S tímto fotoaparátem lze normálně pořizovat selfie, jelikož máte displej po obou stranách.

Není však známo, jestli tento model dorazí na trh jako prodejní mobilní telefon. No uvidíme.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: