Vypnout reklamy

Xiaomi pracuje na funkci zvaná chytrá spoušť

Vydáno dne: 2.8.2020

Xiaomi pracuje na nové funkci, která se nazývá jako chytrý snímač. Vyfotí několik fotek za sebou a následně vybere tu nejlepší.

Poslední informace o nové aplikaci od Xiaomi naznačuje, že firma pracuje na nové funkci, jako je něco jako Top Shot od Google kamera aplikace.

Xiaomi ji nyní nazývá jako chytrá spoušť. A pravděpodobně bude tato funkce k dispozici v aktualizaci MIUI 12.

Chytrá funkce dělá to samé, co Top Shot na Google Pixel telefonech. Vyfotí několik fotografií a díky umělé inteligenci pak vybere tu nejlepší. Software rozpozná, jestli člověk na fotce nemrkl a usmívá se.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Skládací telefon Xiaomi Z Fold
Xiaomi Z Fold

Nový telefon Xiaomi Z Fold bude pravděpodobně na začátku roku 2021 představen. Pojďme se podívat, co si firma Xiaomi přichystala.

Xiaomi s vyskakovací kamerou po obou stranách
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi s duální vyskakovací kamerou po obou stranách. Na přední i zadní straně tohoto telefonu s vyskakovací kamerou najdeme senzory. Přečíst si více

Xiaomi Mi 10 Ultra se selfie kamerou pod displejem
Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra bude mít možná selfie kameru pod displejem. Máme k dispozici video, ale uživatel kameru bohužel nezapl.

Xiaomi bude mít pohyblivý kamerový modul
Xiaomi

Xiaomi přichází s inovaci, která má vylepšit širokoúhlé focení. V nynější době dochází tak trochu k deformaci fotek se širokoúhlým Přečíst si více

Tágy: