Co je to za ptáka? Picture Bird vám může říct!

Picture Bird je inteligentní aplikace pro identifikaci ptáků, která dokáže rozpoznat jakýkoli ptačí druh podle fotografie nebo zvuku. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a připojte se ke skupině více než jednoho milionu ptačích nadšenců, abyste společně prozkoumali říši divů a učili se ornitologii!

Picture Bird je inteligentní aplikace pro identifikaci ptáků, která dokáže rozpoznat jakýkoli ptačí druh podle fotografie nebo zvuku. S využitím technologie strojového hlubokého učení v obrazech a rozpoznávání zvuku může aplikace identifikovat až 1000+ ptačích druhů s neuvěřitelnou přesností. Uživatelé mohou jednoduše nahrát obrázek ptáka nebo nahrát ptačí zpěv nebo hovor a aplikace to porovná s tréninkovými sadami milionů fotografií nebo zvuků v databázi a poskytne nejpřesnější shodu.

Aplikace Picture Bird poskytuje také podrobné informace o ptácích včetně vzhledu ptáků, zvuku, stanoviště, distribuce, stravovacích návyků atd. Uživatelé mohou také využít funkci shromažďování a snadno spravovat svá zjištění, a dokonce se podělit o svá pozorování pomocí jedinečných ptačích karet.

Pokud tedy hledáte způsob, jak zjistit, o jaký pták se jedná, Picture Bird je pro vás tou nejjednodušší a nejúčinnější volbou. Stáhněte si aplikaci Picture Bird ještě dnes a připojte se ke skupině více než jednoho milionu ptačích nadšenců, abyste společně prozkoumali říši divů a učili se ornitologii!

Aplikaci stáhnete níže

Co je Picture Bird?

Picture Bird je inteligentní aplikace pro identifikaci ptáků, která dokáže rozpoznat jakýkoli ptačí druh podle fotografie nebo zvuku.

Jak aplikace funguje?

S využitím technologie strojového hlubokého učení v obrazech a rozpoznávání zvuku může aplikace identifikovat až 1000+ ptačích druhů s neuvěřitelnou přesností. Uživatelé mohou nahrát obrázek ptáka nebo nahrát ptačí zpěv nebo hovor a aplikace to porovná s tréninkovými sadami milionů fotografií nebo zvuků v databázi a poskytne nejpřesnější shodu.

Co dalšího aplikace nabízí?

Aplikace Picture Bird poskytuje také podrobné informace o ptácích včetně vzhledu ptáků, zvuku, stanoviště, distribuce, stravovacích návych návyků atd. Uživatelé mohou také využít funkci shromažďování a snadno spravovat svá zjištění, a dokonce se podělit o svá pozorování pomocí jedinečných ptačích karet.

Pro koho je aplikace určena?

Aplikace je určena pro každého, kdo se zajímá o ptáky a chce se dozvědět více o ptačích druzích. Ať už jste začátečník nebo zkušený ornitolog, Picture Bird vám může pomoci identifikovat ptáky a poskytnout vám podrobné informace o nich.

Je aplikace zdarma?

Aplikace Picture Bird je k dispozici zdarma ke stažení na Google Play a App Store. Nicméně, některé funkce aplikace mohou vyžadovat placené předplatné.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhranní
4.5

Popis

Picture Bird je inteligentní aplikace pro identifikaci ptáků, která dokáže rozpoznat jakýkoli ptačí druh podle fotografie nebo zvuku. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a připojte se ke skupině více než jednoho milionu ptačích nadšenců, abyste společně prozkoumali říši divů a učili se ornitologii!