Vypnout reklamy

Co nabídne aplikace WhatsApp v roce 2020?

Vydáno dne: 10.1.2020

Co nabídne aplikace WhatsApp v roce 2020? Funkce, které sice byly představeny v roce 2019, ale nebyly zavedené v této aplikaci.

Některé nové funkce nebyly v roce 2019 zavedené, i když se o nich často mluvilo. Určitě víte o funkci, která automaticky smaže vaší poslanou zprávu. Stačí, když si zadáte, za jak dlouho se má smazat.

Samo zničitelné zprávy

WhatsApp si tedy přichystal pro příští rok určitě funkci, která bude mazat zprávy a na výběr máte například za 1 hodinu, 1 den, 1 týden, 1 měsíc a 1 rok. Tato funkce bude dostupná jak ve zprávě 1 na 1, tak i ve skupinové zprávě.

WhatsApp funkce pro samo-destruktivní zprávy
WhatsApp funkce pro samo-destruktivní zprávy

Tmavý mód

Zároveň jako další funkcí očekáváme tmavý mód. Díky tomu ušetříte cennou energií. Již bylo řečeno, že WhatsApp tuto funkci obdrží velmi brzy, takže doufáme, že ke konci měsíce ji budeme mít a to jak na Android, tak i na iOS.

Tmavý mód se v aplikaci zapne automaticky, kdy bude potřeba šetřit energií. Fungovat tedy bude jen na telefonech, které disponují AMOLED displejem. Protože u AMOLED displejů nevyzařuje LED žádné světlo v případě, že je barva černá. To neplatí u LCD.

Hledání pravosti fotografií

WhatsApp a prohlížeč v aplikaci
WhatsApp a prohlížeč v aplikaci

Dále je tady třetí funkce a to je hledání obrázků, který vám třeba někdo pošle. Jednoduše si tak ověříte, jestli je vše pravdivé nebo nikoliv. Využívá k tomu funkci Google.

Další zajímavé příspěvky
Epic jde tvrdě po Apple a nazval ho monopolem a lhářem
Epic Games Store

Epic jde tvrdě proti Apple a nazývá ho lhářem a obrovským monopolem, což Apple na druho ustranu odmítá.

Ty nejlepší multiplayer hry, které si musíte tento rok zahrát
Call of Duty Mobile

Ty nejlepší hry pro více hráčů, které si už můžete zahrát. Nejlepší hrou se stává hra Call of Duty Mobile.

Co zajímavého čekáme v tomto roce 2020?
Apex Legends

Rok 2020 nám může přinést zajímavé věci, jako je technologie streamování her skrz Google stádia i v ČR nebo více Přečíst si více

Ty nejlepší MMORPG hry pro rok 2020
Hry na mobil MMORPG pro rok 2020

Zahrajte si pořádné pecky na svém mobilním telefonu v žánru MMORPG. K dispozici máme například RuneScape. Většina her je v Přečíst si více

Tágy: