Vypnout reklamy

Pokud jste nesthali číst veškeré novinky za poslední týden, tak jsme si pro vás přichystali takový malý souhrn. Přečtěte si zde vše o nových informacích ze světa android telefonu.

18.11.2019

Co se událo ve světě android za poslední týden?

Jako každý týden vám přinášíme souhrn zajímavých novinek, které se udály. Pokud jste tedy celý týden nestíhali novinky číst, tak v této zprávě byste měli mít ty nejlepší novinky.

Například víte o tom, že nový Google Pay zvládá biometrickou autentizaci, takže jsou platby mnohem bezpečnější a nemusíte tak neustále opisovat kód, což je opravdu skvělá zpráva. Firma Alphabet, což je matka firmy Google, tak zvýšila své tržby o 20%. Největší příjem má firma právě z reklam, kde se jim daří.

Na internet se dostaly další informace ohledně chystaného skládaného telefon Galaxy Fold 2. Ještě se pořádně neuchytil telefon Galaxy Fold 1 a firma už chystá druhou verzi.

Samsungu klesl provozní zisk ve třetím čtvrtletí. Největší problém je segment čipů, kdy se po rekordních rocích propadl, což se dalo čekat.

EA zase potvrdilo, že na telefony dorazí i Apex Legends. Pokud tedy máte v oblibě tuto hru, tak se máte na co těšit.

Microsoft nově vytvoří aplikaci, která bude mít v sobě všechny ostatní aplikace. Nemusíte tak nic složitě vyhledávat.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)