Další fotografie Samsung Galaxy S8

Novinka Samsung Galaxy S8 bude sice představena až na konci března, ale již teď se dostávají na povrch nejrůznější fotografie. Je jich opravdu spousta, ale nedokážeme zachytit úplné všechny. Dnes máme fotografii, kde je mobilní telefon zaobalen v pouzdru. Jedná se zaručeně o pravou fotografií mobilního telefonu, protože koresponduje i s ostatními úniky fotografií. Na zadní […]

Samsung Exynos 9 8895

Novinka Samsung Galaxy S8 bude sice představena až na konci března, ale již teď se dostávají na povrch nejrůznější fotografie. Je jich opravdu spousta, ale nedokážeme zachytit úplné všechny. Dnes máme fotografii, kde je mobilní telefon zaobalen v pouzdru.

Jedná se zaručeně o pravou fotografií mobilního telefonu, protože koresponduje i s ostatními úniky fotografií. Na zadní straně tedy bude pouze jeden fotoaparát a snímač otisků prstů. Samsung tak upustil od duálního fotoaparátu, který nepřinesl nic dobrého.

Jako další únik informací byl ohledně specifikací. Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+. Teď už přesně víme, co budou mít oba telefony za výbavu.

Samsung Galaxy S8 specifikace

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Jediný rozdíl mezi Galaxy S8+ a S8 je velikost displeje. 

V USA bude chipset Snapdragon 835 a v Evropě a dále ve světě Exynos 9 série 8895.