Vypnout reklamy

Ve čtvrtek bude nový vlajkový telefon od LG představen. Má dorazit s pěti kamerami. Tři kamery má mít na zadní straně a dvě na přední. LG propaguje sérií V jako telefon pro milovníky focení. Dnes máme informaci, co od těchto kamer můžeme čekat. Na zadní straně jsou horizontálně umístěny kamery. Podle posledních zpráv je zde […]

1.10.2018

Další informace ohledně telefonu LG V40 ThinQ

Ve čtvrtek bude nový vlajkový telefon od LG představen. Má dorazit s pěti kamerami. Tři kamery má mít na zadní straně a dvě na přední. LG propaguje sérií V jako telefon pro milovníky focení. Dnes máme informaci, co od těchto kamer můžeme čekat.

Na zadní straně jsou horizontálně umístěny kamery. Podle posledních zpráv je zde 16 MPx senzor pro standardní fotografie, 12 MPx senzor pro širokoúhlý záběr a 8 MPx senzor jako teleskopický fotoaparát. 

Na přední straně očekáváme 8 MPx standardní senzor a druhý senzor se širokoúhlým záběrem.

Čip a paměť RAM

Co se týče dalších specifikacích, tak víme, že má mít LG V40 6.4 palcovým displej s výřezem a rozlišením 1440 x 3120 QHD+ rozlišení. Pracuje na poměru stran 19.5:9. Dále nechybí čip Snapdragon 845 a 8GB RAM se 128 GB interním úložištěm. K dispozici máme 3300 mAh baterií.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.