Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon Honor V30 bude v Číně s 5G podporou. Do Evropy telefon dorazí jako Honor View 30, avšak vždy byl takový telefon lehce osekán.

3.9.2019

Další vlajkový telefon Honor V30 s 5G podporou

Honor potvrdil existenci nového vlajkového telefonu LG V30. Má se jednat o nový mobilní telefon s podporou 5G sítě. Prozatím se mluví o prodeji na území Číny a nevíme, jestli dorazí i do České republiky.

Nicméně, pokud se tak stane, tak by to bylo super. Telefon by pravděpodobně na našem trhu vystupoval jako Honor View 30. Problémem však je, že Honor View 30 by nemusel disponovat veškerými funkcemi telefonu Honor V30.

Honor V30 má dorazit samozřejmě s nejnovějším čipem Kirin 990 a integrovaným modemem Balong 5000. Telefon Honor V20 stále méně jak 500$, avšak integrace 5G modemu může cenu takového telefonu navýšit.

Honor V20
Honor V20

Kdy se však telefon představí, není prozatím jisté, ale na trh by se mohl dostat počátkem příštího roku.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.