Vypnout reklamy

Nový zombie mód s novou aktualizaci již je k dispozici. Nicméně otevře se vám v případě, že jste dosáhli úrovně 5. Většina ovladačů je podporována.

3.12.2019

Detaily nového módu Call of Duty Mobile: Zombies Mode

Jak se očekávalo, tak společnost Activision představila dvě nové novinky, které dorazí do hry Call of Duty: Mobile. První je to podpora ovladače a druhá novinka je Zombie mód.

Firma již dávno o tomhle mluvila, takže jsme rádi, že vše dosáhlo zdarného konce a mód s podporou ovladače je na světě.

Zombie mód s detaily

Nový zombie mód se Vám odemkne v případě, že jste dosáhli úrovně 5.

Call of Duty Mobile zombie mód
Call of Duty Mobile zombie mód

V zombie módu budete moci hrát sami nebo až se třemi hráči. Vaši spoluhráči nebo vy začínáte pouze s pistolí nebo nožem. Poté, co budete poškozeni, tak se hráč regeneruje pokud neobdrží další zásah během 5 minut.

S klasickým módem jsou tady i zombie v Raid módu, kde musí hráč čelit několika nájezdům zombie nepřátel. Jsou zde dvě obtížnosti.

Podpora ovladače

Call of Duty mobile podpora ovladače
Call of Duty mobile podpora ovladače

Co se týče podpory ovladače, tak je zde podpora klasického DualShock 4 Playstation 4 a Xbox One ovladače. Všechny ovladače PS4 budou fungovat krom první generace.

Ovladače fungují pouze během zápasu nikoliv pokud jste v lobby.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.