Disney+ exkluzivně získává práva na streamování koncertního filmu Taylor Swift, který překonal rekordy.

Disney+ bude mít exkluzivní streamingová práva k filmu z koncertu Taylor Swift poté, co ve svém prvním fiskálním čtvrtletí přišel o 1,3 milionu předplatitelů.

Taylor Swift, jedna z nejpopulárnějších popových zpěvaček současnosti,…

Disney+ exkluzivně získává práva na streamování koncertního filmu Taylor Swift, který překonal rekordy.

Disney+ bude mít exkluzivní streamingová práva k filmu z koncertu Taylor Swift poté, co ve svém prvním fiskálním čtvrtletí přišel o 1,3 milionu předplatitelů.

Taylor Swift, jedna z nejpopulárnějších popových zpěvaček současnosti, se stane hlavní highlight Disney+. Streamovací platforma, která patří mediálnímu gigantu Disney, utrpěla v poslední době výrazný úbytek předplatitelů. Avšak Disney+ nehodlá jen sedět s rukama v klíně a doufat v lepší časy. Prostřednictvím strategických partnerství s populárními umělci a producenty chce nalákat zpět své ztracené předplatitele a získat nové.

Posledním přídavkem do jejich stále se rozšiřujícího katalogu obsahu je exkluzivní streamingová premiéra filmu z Taylor Swiftovy koncertní šňůry. Světoznámá zpěvačka oznámila tuto novinku na svých sociálních sítích, což vyvolalo obrovský ohlas u jejích fanoušků i fanoušků Disney+.

Taylor Swift je známá svými dynamickými a energickými živými vystoupeními, která jsou plná nádherných choreografií, kouzelných kostýmů a samozřejmě přesvědčivého hlasu. Její koncerty jsou vždy spektakulárním zážitkem, který vám doslova vezme dech. Nyní budou moci fanoušci po celém světě sledovat tento jedinečný zážitek prostřednictvím Disney+.

Pro Disney+ je to velký skok kupředu. Exkluzivita obsahu je silný tahák, který přitahuje a udržuje předplatitele. Taylor Swiftova koncertní šňůra je jen jedním z mnoha exkluzivních titulů, které Disney+ nabízí. Platforma se tak stává neodolatelným zdrojem pro fanoušky hudby, filmu a seriálů.

FAQ:

1. Kdy bude Taylor Swiftův koncertní film dostupný na Disney+?
Film z koncertu Taylor Swift bude k dispozici na Disney+ v přesně stanoveném termínu, který zatím nebyl oznámen. Sledujte oficiální kanály Taylor Swift i Disney+, abyste nezmeškali žádné informace.

2. Budu si moci film z Taylor Swiftovy koncertní šňůry přehrát opakovaně?
Ano, jako předplatitel Disney+ budete mít možnost si film z Taylor Swiftova koncertu přehrát ve svém volném čase, jak si bude přát vaše srdce.

3. Je možné film z koncertu Taylor Swift stáhnout a sledovat offline?
Ano, s Disney+ máte možnost stahovat obsah a sledovat ho offline. Předplatitelé mohou snadno stáhnout film z Taylor Swiftovy koncertní šňůry na svá zařízení a sledovat ho, i když nejsou připojeni k internetu.

Disney+ neustále pracuje na rozšiřování svého obsahu a přinášení exkluzivních premiér. S partnerstvím s Taylor Swift si platforma jistě zajistila další masivní nárůst svého publika. Fanoušci Taylor Swift se nyní mohou těšit na nezapomenutelné koncert

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/disney-plus-exclusive-streaming-rights-to-taylor-swifts-concert-movie_id155171