Vypnout reklamy

Displej Nokia 8 je opravdu hodně špatný

Nokia 8 vlajkový telefon s čipem Snapdragon 835 je opravdu rychlý, nicméně displej tohoto telefonu je opravdu velmi špatný. Mezitím, co se snáší kritika nad Google Pixel 2 XL kvůli tomu, že z některého pohledu je displej modrý, tak věřte, Nokia 8 je na tom hůře. Nokia 8 je vlajkový telefon s 5.3 palcovým IPS […]

Nokia 8

Nokia 8 vlajkový telefon s čipem Snapdragon 835 je opravdu rychlý, nicméně displej tohoto telefonu je opravdu velmi špatný. Mezitím, co se snáší kritika nad Google Pixel 2 XL kvůli tomu, že z některého pohledu je displej modrý, tak věřte, Nokia 8 je na tom hůře.

Nokia 8 je vlajkový telefon s 5.3 palcovým IPS LCD displejem o rozlišení QHD 1440 x 2560 p. Na obrázku uvidíte mobilní telefon Nokia 8 uprostřed a jak sami vidíte, tak má opravdu velmi modrý odstín.

Nokia 8

Nokia 8

Nicméně teplota barev je většinou u telefonu 6500 Kelvinů, cokoliv, co je více, tak dělá modrou barvu a cokoliv níže zase žluto-červenou. Nokia má víc jak 6500K. Přesněji má 8515K, což je opravdu hodně. Abyste změnili teplotu barev, tak není žádná šance, bohužel.

Vypadá to tak, že Nokia obětovala přesnost barev na úkor světlosti. Nicméně není to dobré.