Vypnout reklamy

Dragon Pow – nová střílečka vytříbená do posledního detailu! 🐉🔥

Dragon Pow, nový bullet hell action RPG, dnes oficiálně vychází. Nová střílečka od společnosti Boltray Games vás zavede do role dvojice Sig a Ale, kteří se prohánějí vysoko mezi neustálým lijákem…

Dragon Pow, nový bullet hell action RPG, dnes oficiálně vychází. Nová střílečka od společnosti Boltray Games vás zavede do role dvojice Sig a Ale, kteří se prohánějí vysoko mezi neustálým lijákem střel. Ovšem twist spočívá v tom, že jedním z této dvojice je samotný drak Sig, zatímco její bratr Ale je poslední legendární Draký rytíř. Když mocná bytost známá pouze jako Ďábel ukradne Aleovi jeho legendární meč, je na těchto dvou, aby jej získali zpět a zastavili tuto bytost ve stopách.

Abyste toho dosáhli, budete se muset vyhýbat, potápět a proplétat obrovskými vlnami střel a zároveň shromažďovat power-upy. Během cesty budete rekrutovat další draky, kteří se proměňují z lidských forem do tradičních křídlatých ohnivých dechů, každý s odlišnými schopnostmi. Ať už je to výstřel větru, blesku nebo něčeho horšího, budete to potřebovat všechno, abyste se vyhnuli tomu být sestřeleni ze vzduchu.

Na konci článku se dozvíte více o nové střílečce Dragon Pow na stránce Pocket Gamer.

FAQ:

1. Jaké jsou hlavní postavy ve hře Dragon Pow?
Hlavními postavami jsou Sig, drak s schopností proměny, a Ale, poslední legendární Draký rytíř.

2. Jaký je cíl hry Dragon Pow?
Cílem hry je získat zpět legendární meč Alea, který mu byl ukraden mocnou bytostí zvanou Ďábel.

3. Jaké schopnosti mají další draci, které můžete recruity ve hře?
Další draci mají různé schopnosti, jako je výstřel větru, blesku nebo jiné silné útoky, které vám pomohou přežít v neustálém lijáku střel.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/dragon-pow/launches/