Vypnout reklamy

Nové UI je na Mate 20 a Mate 20 Pro a má k dispozici spoustu AI funkcí

Teprve minulý měsíc firma Huawei představila nadstavbu EMUI 9.0 postavenou na Android 9 Pie. Jako první se tato nadstavba dostane na Huawei Mate
EMUI 9

Teprve minulý měsíc firma Huawei představila nadstavbu EMUI 9.0 postavenou na Android 9 Pie. Jako první se tato nadstavba dostane na Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro, které jsou již k dispozici. Nové rozhraní disponuje obrovským množstvím funkcí AI.

Například namiřte svůj telefon Huawei na jakýkoliv prostor, váš oběd nebo nějaké umění. Telefon ho okamžitě identifikuje díky technologií Huawei HiVision.

HiVision dokáže spočítat kalorie vašeho jídla na základě jednotlivých ingrediencí, které vidí na talíři. Ve chvíli, kdy namíříte kameru na jazyk, který není ve vašem rodném, tak se automaticky přeloží před vašimi očima.

HiTouch zase dokáže identifikovat předměty, na které se díváte a následně vám poslat i odkazy pro nákup zboží online.

Podle společnosti je nové UI EMUI 9.0 rychlejší o 102ms v otevírání aplikací. Nové UI je zároveň o 25.9% více responsivní a s GPU Turbo 2.0 je odezva dotyků lepší o 36%. Ve chvíli, kdy hrajete hry, tak s GPU Turbo 2.0 se redukuje i teplota zařízení až o 3.6 stupňů.

Na fotografiích níže máme další informace ohledně tohoto EMUI 9.0.

Zdroj