Vypnout reklamy

Huawei oznámil, že všechny telefony s čipem Kirin 970 obdrží EMUI 9.0. Následně firma spustila beta testování pro několik zařízení a to včetně vlajkového telefonu Huawei P10 z roku 2017. Dnes máme informaci, že test je u konce a k dispozici je stabilní aktualizace pro dual-SIM zařízení.

Podle fotografií se jedná o model VTR-L29, který získává aktualizaci s označením 9.0.1.119 o velikosti 3.38GB. Nové UI přinese jednodušší UI, nastavení a lepší navigaci.

V logu změn se objevují růzé informace od zrychlení systému až po chybějící GPU Turbo. K dispozici je nový alarm, vyzvánéní. Abyste získali aktualizaci, tak stačí kliknout na notifikaci pro aktualizace ve chvíli, kdy nějaká dorazí. Nebo taktéž můžete zamířit do menu nastavení a zjístit, jestli už balíček není pro vás připraven.

Model VTR-L29 je telefon s Dual SIM a VTR-L09 je s jednou SIM. Právě druhý model by měl taktéž obdržet systém Andorid 9 Pie velmi brzy.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.