Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Epic Games se rozhodl, že nové sezóny Fortnite nebudou mít uživatelé Applu

Epic Games se rozhodl, že nové sezóny Fortnite nebudou mít uživatelé Applu

Vydáno dne: 3.10.2020

Epic Games nevrátí zpět Fortnite na Apple a zároveň ho neaktualizuje na žádné další sezóny. Hráči na Applu tak budou zaseknutí ve staré verzi a nebudou moci hrát s ostatními hráči. Jen s hráči na Applu.

Apple a Epic Games jsou v soudním sporu, který bude však trvat déle. Nicméně Apple chtěl ještě zrušit podporu Unreal Engine od Epic Games na svém obchodu a tím pádem by nešly spustit žádné hry. Epic Games však požádal soud o předběžné opatření a Apple tohle nesmí udělat.

Nicméně problémem je, že i přes rozhodnutí soudu se může stát, že do budoucna bude rozhodnuto jinak, protože soud probíhá a jedná se jen o předběžné opatření.

Apple nedá hru Fortnite zpátky do App Store a zároveň již nikdo na Applu nezíská novou sezónu Fortnite.

Zároveň hráči na Applu budou moci hrát jen proti hráčům na Apple. Tímto odpadá cross-platform hra. Typicky proto, protože nikdo z Apple nebude mít novější verzi, která je již k dispozici.

Nicméně lidé s Androidem a Samsungem nemají problém. U Androidu stačí jít na Fortnite.com/Android a pokud máte Samsung telefon, tak jste úplně bez problému.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Xiaomi Mi 10T a Mi 10T Pro se 144Hz LCD
Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10T Pro a Xiaomi Mi 10T bude mít čip Snapdragon 865 (nikoliv plus verzi) a nabídne klasický LCD Přečíst si více

Huawei Mate 40 5G dorazí pravděpodobně až v roce 2021
Huawei Mate 40

Nový telefon Huawei Mate 40 5G dorazí pravděpodobně až v roce 2021. Telefon možná dorazí již s vlastním systémem HarmonyOS.

Huawei Mate 40 Pro, Pro+ a RS oficiálně
Mate 40 Pro

Huawei Mate 40 Pro, Pro+ a RS oficiálně představeny. Jedná se o vlajkové telefony společnosti Huawei, které mají v sobě Přečíst si více

Nová sluchátka Honor Choise TWS Earbuds
Sluchátka Honor

Honor Choise TWS Earbuds k dispozici. Na českém trhu se tato sluchátka prodávají za 899,- Kč. Nakoupit je můžete u Přečíst si více

Tágy: