Erling Haaland přichází do Clash of Clans – další fotbalisté na cestě?

Supercell, vývojář populární hry Clash of Clans, nedávno překvapil fanoušky svým rozhodnutím přizvat do hry slavné fotbalové hvězdy. Po úspěšné spolupráci s Erlingem Haalandem se zdá, že se tato spolupráce bude…

Erling Haaland přichází do Clash of Clans - další fotbalisté na cestě?

Supercell, vývojář populární hry Clash of Clans, nedávno překvapil fanoušky svým rozhodnutím přizvat do hry slavné fotbalové hvězdy. Po úspěšné spolupráci s Erlingem Haalandem se zdá, že se tato spolupráce bude jen prohlubovat. Nově se do hry zapojí Sergio Aguero, Ronaldinho a legendární Ronaldo (originál), kteří přinesou do hry své charakteristické rysy.

Kampaň, ve které se fotbalisté objeví, již vyvolala pozitivní reakce. Například honduraský brankář Jose Garcia zareagoval humorně na Haalandovo ztvárnění v hře. Pokud vás zajímá, jak na nové přírůstky reagují samotní hráči, můžete se podívat na teasery v oficiálním traileru pro každého z nich.

Supercell tímto krokem jasně ukázal, že nejde jen o obyčejnou spolupráci s celebritami, ale skutečně sází na propojení reálného života s virtuálním světem Clash of Clans. Tato novinka určitě potěší fanoušky a přinese do hry něco nového a zajímavého.

FAQ:
1. Kdo jsou další fotbalové hvězdy, které se objeví v Clash of Clans?
– Sergio Aguero, Ronaldinho a Ronaldo (originál).

2. Jak reagoval hráč Jose Garcia na Haalandovo ztvárnění v hře?
– Humorně.

3. Jak můžete zhlédnout reakce nových fotbalistů v Clash of Clans?
– V oficiálním traileru pro každého z nich.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/clash-of-clans/haaland-campaign/