Vypnout reklamy
22.10.2018

Hra EVE: Echoes se objeví příští rok na mobilech

Vývojářské studio CCP Games přinese autentickou hru k EVE Online. Jedná se o mobilní hru EVE: Echoes. Tato hra byla oznámena tento rok, a bude zasazena do alternativního vesmíru nového Edenu, Eve Online galaxií.

Na rozdíl od předešlého oznámení EVE: War of Ascension, tak EVE: Echoes má více tradičních hodnot s EVE Online. Máte k dispozici své vlastní přetvořené vesmírné války, obchod a zkoumání vesmíru. Budete mít naprostou volnost si určit svou osud v této obrovské galaxií, kde hrajete s ostatními hráči.

Hráči se mohou připojit již k zavedeným týmům nebo vytvořit nové aliance, se kterými se budete snažit zaujmout veškerá teritoria na mapě.

Vývojáři CCP Games jsou partneři s NetEase. Hra tedy využívá herní engine NetEase a tedy NeoX. Hra EVE: Echoes by tedy měla dorazit někdy v roce 2019.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.