Exkluzivně uniklé marketingové fotky a videa Pixel 3

Jestli jste si mysleli, že o nových telefonech Google Pixel 3 víte vše, tak jste na omylu. I přes nespočet úniků informací má stále telefon Google Pixel 3 co nabídnout. Tentokrát máme k dispozici marketingové fotografie a videa. Software telefonu vypadá na Android 9.0 Pie, což by tak mělo
Google Pixel 3

Jestli jste si mysleli, že o nových telefonech Google Pixel 3 víte vše, tak jste na omylu. I přes nespočet úniků informací má stále telefon Google Pixel 3 co nabídnout. Tentokrát máme k dispozici marketingové fotografie a videa.

Software telefonu vypadá na Android 9.0 Pie, což by tak mělo být. Ovládání za pomocí gest je samozřejmostí a třeba vytažení notifikačního panelu potáhnutím od shora dolů. V notifikačním panelu pak naleznete nejrůznější aplikační zkratky, které jste mohli vídat na Android Oreo. K dispozici je také funkce „Active Edge“, kde jednoduše stisknete telefon po stranách a vykoná se speciální akce.

Na druhou stranu je tady další funkce „Tap To Wake“. Stačí tedy jednoduše kliknout na obrazovku telefonu a probudíte ho. Dvojitým stisknutím tlačítka „power“ zase spustíte kameru. Taktéž stačí potáhnout přes snímač otisků prstů směrem dolů a otevře se vám notifikační panel.

Dlouhé podržení tlačítka „power“ zase dokáže udělat snímek obrazovky.

Marketingové video

Další zajímavou novinkou je poruzumění. Chytrá inteligence jednoduše porozumí jménu restaurace, která je zmíněna v emailu. Následně dlouhé podržení na tomto jménu se vám otevřou rezervační možnosti. Dále telefon dokáže oskenovat a převést do emailové podoby vizitku a tím i email, kam napsat.

Zdroj