Exkluzivní videorecenze Samsung Galaxy S24+ je venku!

Samsungova řada Galaxy S24 se právě minulý týden dostala do prodeje a my jsme nyní připraveni s videorecenzi telefonu S24+. Jedná se o zjevné vylepšení oproti modelu S24, který má větší…

Exkluzivní videorecenze Samsung Galaxy S24+ je venku!

Samsungova řada Galaxy S24 se právě minulý týden dostala do prodeje a my jsme nyní připraveni s videorecenzi telefonu S24+. Jedná se o zjevné vylepšení oproti modelu S24, který má větší rozměry, ale také jde o solidní upgrade oproti svému předchůdci.

Ve videorecenzi vás Will provede syntetickou cestou kolem Samsungu Galaxy S24+, představí vám, jak se telefon osvědčil v našich testech.

Naše jednotka je poháněna čipem Exynos 2400 a zjistili jsme, že se zařízení nezachází s teplem tak dobře, jak bychom si přáli. Rychle dochází ke snižování výkonu kvůli tepelnému omezení, ale bylo by nespravedlivé ho s čímkoli porovnávat, než …

FAQ:

1. Jaký je výkon čipu Exynos 2400 v Samsungu Galaxy S24+?
2. Jak si telefon vede při zpracování tepla?
3. Jaká je kapacita baterie v modelu S24+ a jak dlouho vydrží při běžném používání?

Vidíme, že Samsung Galaxy S24+ přináší několik zajímavých novinek a vylepšení, ale zároveň je potřeba brát v úvahu jeho tepelné omezení. Pokud však hledáte kvalitní smartphone s moderním designem a výkonným hardwarem, S24+ je stále dobrou volbou.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/our_samsung_galaxy_s24_video_review_is_out-news-61493.php