Facebook pracuje na vlastní kamera aplikaci?

Facebook je docela všude. Na sociálních sítích je to gigant. Nové zprávy z FB prozrazují, že pracují na nové aplikaci kamera, která dovolí uživatelům mnohem pohotověji, rychleji sdílet své fotky a videa. Tato aplikace tak dodá mnohem více „osobního kontaktu“. Live vysílání se v počtu využívání propadlo o 21% v polovině roku 2015 oproti minulému […]

Facebook je docela všude. Na sociálních sítích je to gigant. Nové zprávy z FB prozrazují, že pracují na nové aplikaci kamera, která dovolí uživatelům mnohem pohotověji, rychleji sdílet své fotky a videa. Tato aplikace tak dodá mnohem více „osobního kontaktu“.

Live vysílání se v počtu využívání propadlo o 21% v polovině roku 2015 oproti minulému roku. Možná proto teď můžete vidět neustále notifikace o tom, že někdo vysílá živě. FB se tuto funkci snaží propagovat jak nejlépe umí.

 

Když se přihlásíte na FB, tak většinou uvidíte samé meme obrázky, zábavná videa a spoustu virálních videí. Osobní zprávy tady nejsou moc k vidění. FB dává prioritu právě těmto videím, zábavě.

Aplikace jako je Snapchat nebo Instagram jsou navržené pro vytváření vlastního obsahu uživateli. FB je celý konzumní obsah. Lidé sdílí věci na které narazí, ale není to od nikoho z rodiny, ale je to z internetu po celém světě.

Detaily o projektu

Prozatím Vám toho moc neřekneme, protože tvorba není dokončena. Ale už teď víme, že uživatelské rozhraní bude podobné tomu ze Snapchat. Je docela možné, že budete moct dělat živé vstupy přímo z této aplikace.