FaQ a plán Lovu a Protokoru v hlubokém vesmíru: Průvodce Protokorovým FaQ a harmonogramem!

Love and Deepspace je unikátní 3D Otome hra, která se odehrává ve futuristickém sci-fi světě. Hrajete jako Deepspace Hunter, kterému je zadáno zničit všechny ‚Wanderery‘ v překvapivě zábavném systému real-time boje….

FaQ a plán Lovu a Protokoru v hlubokém vesmíru: Průvodce Protokorovým FaQ a harmonogramem!

Love and Deepspace je unikátní 3D Otome hra, která se odehrává ve futuristickém sci-fi světě. Hrajete jako Deepspace Hunter, kterému je zadáno zničit všechny ‚Wanderery‘ v překvapivě zábavném systému real-time boje. Během své cesty budete interagovat s řadou postav, včetně tří zvlášť, které se mohou časem stát vašimi láskami.

Můžete si zahrát Love and Deepspace na Play Store! Zabývali jsme se také průvodcem postavami Love and Deepspace. Navíc tu najdete kódy Love And Deepspace na extra dárky!

Pojďme se ponořit do průvodce! V Love and Deepspace mytologii je Protocore materiál, který se nachází u Wandererů. Jakmile ho získáte, můžete ho použít k vylepšení schopností Huntera. Aby Protocore dosáhlo svého plného potenciálu, musí být přiřazen k jednomu ze šesti Stellactrums a navíc musí být vylepšeny primární a sekundární schopnosti Protocore.

Při vybavování Protocore na Memory se musíte ujistit, že odpovídá Stellactrumu, což můžete určit podle barev.

Při zvyšování úrovně vašeho Protocore budete potřebovat Core Energy a další Protocory. Tyto v kombinaci přispějí pouze k vylepšení primární schopnosti vašeho Protocore. Sekundární schopnost obdrží boost každé 3 úrovně.

Sekundární schopnosti Protocore jsou náhodně generované, přičemž každý Protocore je omezen na 4 sekundární schopnosti celkem. Pokud nejste spokojeni s jednou ze sekundárních schopností svého Protocore, můžete Protocore rozložit a získat více Core Energy! Recyklace je fajn.

Pro získání více Protocorů se můžete vydat do sekce Core Hunt ve vaší herní obrazovce a připojit se k třem jádrovým honům, které se konají během týdne. Každý den Core Hunt je věnován jinému typu Protocoru, přičemž každý typ Protocoru je k dispozici v neděli.

– Disassociation Area (Sapphire Protocore a Pearl Protocore) – úterý, pátek a neděle
– Fusion Area (Emerald Protocore a Ruby Protocore) – pondělí, čtvrtek a neděle
– Disambiguation Area (Violet Protocore a Amber Protocore) – středa, sobota a neděle

[FAQ o Protocore]
1. Jaký je účel Protocoru v Love and Deepspace?
Protocore vylepšuje schopnosti Huntera a musí být přiřazen k jednomu ze šesti Stellactrums.

2. Jak získat více Protocorů v Love and Deepspace?
Můžete se zúčastnit jádrových honů v rámci Core Hunt Schedule, které se konají každý týden.

3. Jak vylepšit Protocore ve hře Love and Deepspace?
Protocore můžete zlepšovat pomocí Core Energy a dalších Protocorů. Primární schopnost se zlepšuje při každém levelu, zatímco sekundární schopnost obdrží boost ka

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/love-and-deepspace-protocore/