Fortias Saga: Akční dobrodružství je nyní dostupné na Androidu a iOS

Ondi Technology právě oznámila vydání svého nejnovějšího titulu, Fortias Saga: Action Adventure, poutavého dobrodružství s uměleckým stylem, který připomíná hry z minulosti. Hra je momentálně k dispozici na platformách Android a…

Fortias Saga: Akční dobrodružství je nyní dostupné na Androidu a iOS

Ondi Technology právě oznámila vydání svého nejnovějšího titulu, Fortias Saga: Action Adventure, poutavého dobrodružství s uměleckým stylem, který připomíná hry z minulosti. Hra je momentálně k dispozici na platformách Android a iOS a zasazuje vás do probíhajícího konfliktu mezi lidmi a temnými silami.

Děj hry se odehrává v titulární oblasti nazvané Fortias, kontinentu prostoupeném legendami. Je zasazen do 730. roku Eradelského kalendáře, kdy válka mezi lidskými armádami a temnými silami zuří v plné síle. Jako statečný hrdina máte za úkol zachránit lidstvo tím, že se vydáte na cestu skrze různé světy a konfrontujete se všemi nestvůrnými protivníky na cestě.

FAQ:

1. Jakých platformách je hra dostupná?
Fortias Saga: Action Adventure je momentálně k dispozici na platformách Android a iOS.

2. Jaký je hlavní cíl hry?
Hlavním cílem hry je zachránit lidstvo prostřednictvím cesty skrze různé světy a konfrontace s monstrózními nepřáteli.

3. Jaký je herní svět hry Fortias Saga: Action Adventure?
Hra se odehrává v kontinentu nazývaném Fortias, který je plný legend a kde probíhá živelný konflikt mezi lidmi a temnými silami.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/fortias-saga/official-launch-android-ios/